Łatwy zwrot towaru
Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu
14
dni możesz zwrócić ten towar bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na zwrot
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu
14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.
Kup na raty
Zwilling - zestaw sztućców (60 elementów) King
Seria sztućców KING charakteryzuje się delikatnie zakrzywioną linią oraz wygiętymi ku górze uchwytami, dzięki czemu doskonale nadają się na każdą okazję. Decydując się na niego, otrzymają Państwo zestaw obiadowy oraz kawowy dla 12 osób.
Dzięki jego zaokrąglonym krawędziom i wysoce polerowanej powierzchni zestaw KING prezentuje się szczególnie elegancko. Wszystkie jego elementy wykonane zostały z doskonałej stali nierdzewnej 18/10, a noże wykute zostały z jej pojedynczych bloków.
Z zestawem sztućców marki ZWILLING ugoszczą Państwo swoich gości z wyjątkowym szykiem i elegancją.
- Stal nierdzewna 18/10
- Wszystkie elementy polerowane na wysoki połysk z zaokrąglonymi krawędziami
- Doskonałe do mycia w zmywarce
- Jasny, przejrzysty design
- Uchwyty delikatnie wygięte ku górze
Opinie naszych klientów